Par mums

Dārzs ir vieta, kur atpūtinām ķermeni un prātu no ikdienas steigas. Prasmīgi rīkojoties tas var iepriecināt visa mūža garumā.

Viengadīgie augi, pārtikas kultūras, krūmi, augļu koki, ūdensaugi, garšvielas, zālājs vai puķes. Iespējas un variācijas ir ļoti plašas un katrai no izvēlei ir savs, patīkams iznākums. Skaistums, smarža, garša vai iespēja paslēpties no kaimiņiem un garāmgājējiem – ikviens no šiem rezultātiem ir tā vērts, lai pacenstos.

Dārzs māca mums pacietību un mudina ticēt nākotnei. Dienas, mēneši vai gadi, katram augam ir vajadzīgs atšķirīgs laiks, lai nobriestu un atklātu sevi pilnībā.

Viengadīgos augus, piemēram, puķes sējam un stādam katru gadu, un tās mūs atalgo ar savu skaistumu. Savukārt koku stādīšana ieved mūs mūžības kategorijā. Daļai no tiem ir vajadzīgas pat vairākas desmitgades un rezultātu redzēs tikai mūsu bērni vai bērnu bērni. Palīdzēt radīt kaut ko, kas paliek pēc mums. Tas ir vareni.

Sena gudrība vēsta, ka labākais laiks, lai stādītu koku ir tagad un pirms desmit gadiem. Piekritīsiet?

Arī dārza veidošanai labākais laiks ir tieši šodiena. Pat, ja neko citu nav iespējams darīt, varam veidot dārza plānu, sastādīt darāmo darbu sarakstu vai sagatavoties jaunajai sezonai. Arī tas ir svarīgs un vajadzīgs darbs.

Dārznīca ir vieta, kur gūt iedvesmu un zināšanas par dārza veidošanu.

Mūsu moto – Katram latvietim savu dārzu!


Saziņas forma

    Drošības jautājums: